Poslední pirát

Konec aukce: 24. 8. 2019 v 20:00:00

Kniha zachycuje přerod volnomyšlenkářského studenta a příslušníka generace amerických hippies Anthonyho Edwarda Dokoupila v otrlého pašeráka mnohatunových dodávek kolumbijské marihuany do USA. Ve své první knize, jejíž žánr by se dal popsat jako „reportážní román“, prolíná novinář a publicista Tony Dokoupil vyprávění svého otce a vlastní vzpomínky. Výsledkem je místy tragický, místy komický, vždy však bizarní životopis jednoho z klíčových členů amerického marihuanového podsvětí 70. a 80. let. Román nabízí zajímavou sondu do americké společnosti, která kouřila trávu, brala drogy a věřila v absolutní svobodu, v kulisách neonové jižní Floridy v éře Miami Vice.

Pozn.:odřené desky->sleva

Přečtěte si více o knize Poslední pirát

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Poslední pirát za velmi příznivou cenu