Zahrajte si o návod, jak upoutat posluchače

Mluv-jako-ted-perex
Stalo se vám někdy, že jste dostali za úkol připravit prezentaci, se kterou jste si vůbec nevěděli rady? Nebo hledáte nápad, jak udělat svůj projev chytlavější a ještě více strhující? V tom případě se poučte z rad nejlepších speakerů z TEDx konferencí.

Sebejistá prezentace je základem úspěchu

NAUČTE SE SVÉ MYŠLENKY SDÍLET S OSTATNÍMI A UPOUTAT JEJICH MYSL A SRDCE NATOLIK, ŽE VÁS BUDOU NÁSLEDOVAT.

Nestačí mít skvělé myšlenky a nápady. Abychom uspěli, musíme své nápady umět prodat. To je dovednost, která otevírá bránu ke splnění našich snů. Dobře zabalené a podané myšlenky mohou změnit svět. Někteří lidé jsou v prezentaci svých myšlenek výjimečně dobří. A my ostatní se tomu od nich můžeme naučit. Tato kniha odhaluje techniky nejlepších TED speakerů z celého světa.

Mluv jako TED poslouží každému, kdo chce:

  • udělat skvělou moderní prezentaci na jakékoliv téma,
  • šířit zajímavé nápady,
  • svým projevem „ chytit posluchače za srdce“,
  • mluvit s větší sebejistotou a beze strachu,
  • dodat své prezentaci přirozený spád.

TED je celosvětový fenomén. Sdružuje přední světové myslitele, kteří svými prezentacemi dokážou nadchnout posluchače pro cokoliv na světě. Na konferencích TEDx s heslem „myšlenky, které stojí za šíření“, vystupují zajímaví lidé, kteří mají lidem co nabídnout. Cílem vzájemného vzdělávání a sdílení příběhů je vnitřní růst jak jedinců, tak společnosti. V rámci TED konferencí vystoupili např. Steve Jobs, Simon Sinek, Brené Brown a další.

 

Mluv jako TED

9 tajemství veřejné prezentace od nejlepších speakerů z TEDx konferencí

Autor: Carmine Gallo

Vydalo: nakladatelství BizBooks
Překlad: Viktor Dvořák
Počet stran: 288
Vazba: brožovaná
Vydáno: 2/2016
ISBN: 978-80-265-0453-5

Přečtěte si více o knize Mluv jako TED, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství BizBooks patřící pod společnost Albatros Media. A nezapomeňte si stáhnout ukázkovou kapitolu.

BizBooks_Albatros-Media

Nakladatelství BizBooks publikuje knihy, které se zabývají aktuálními tématy a novými trendy v oblasti osobního a kariérního růstu, financí, byznysu a ekonomie. Knihy s touto tematikou začalo nakladatelství vydávat v druhé polovině devadesátých let pod hlavičkou bývalého Computer Pressu, samotná značka BizBooks vznikla v roce 2012.

Albatros Media, a.s. je mediální společnost a největší knižní vydavatelství v ČR. V návaznosti na tradici sahající až k roku 1949 společnost vydává více než tisíc knižních titulů ročně. Skupina zaštiťuje knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, B4U Publishing, Fragment, partnerský projekt Edice České televize a nakladatelství elektronických knih eReading.

 

Ukázka z knihy

Tajemství č. 2: Naučte se vyprávět příběhy
Vyprávějte příběhy, které vám pomohou proniknout k srdcím a myslím lidí.
Proč to funguje: Bryan Stevenson si svým vystoupením vysloužil nejdelší potlesk vestoje v dějinách TEDu, ačkoliv 65 procent své prezentace věnoval jen vyprávění příběhů. Monitoring aktivity mozku ukázal, že poslouchání příběhů stimuluje a zapojuje lidský mozek, a pomáhá tak mluvčímu navázat takové spojení s publikem, díky němuž bude publikum mnohem ochotnější souhlasit s názory mluvčího. (str. 54)

 

Vyhrajte knihu Mluv jako TED

Prezentovat své nápady a myšlenky tak, aby posluchače doslova chytly a přinutily je, aby vás následovali, není pro některé osoby úplně jednoduché. Ne každý dokáže před cizími lidmi mluvit beze strachu a působit sebejistě. Pokud se mezi takové také řadíte, nebojte se, nic není ztraceno. Nejlepší speakři z konferencí TEDx vám prozradí devět ze svých tajemství, které i z vás udělají výjimečného prezentátora. U vašeho projevu tak už nikdo nikdy nebude pokukovat po hodinkách a těšit se, až skončíte, naopak vám budou posluchači viset na rtech. Vyzkoušejte to a uvidíte sami.

Ve spolupráci s nakladatelstvím BizBooks patřícím pod společnost Albatros Media vám navíc přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Mluv jako TED vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Mluv jako TED
probíhá od 31. ledna do 13. února 2016.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Související soutěž

Soutěž o 3 knihy Mluv jako TED

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeMluv jako TED
9 tajemství veřejné prezentace od nejlepších speakerů z TEDx konferencí

Gallo, Carmine

BizBooks, 2016

Zahrajte si o návod, jak upoutat posluchače - DISKUZE

Počet reakcí: 1
  1. Myska.Kl napsal:

    Dobrý den. Dnes mi vyhraná kniha dorazila. Děkuji :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>